Åsane Logo
Siste Sjøsprøyt

Neglespretten

Følgende båter er påmeldt:

  Med Spinnaker
Uten Spinnaker
Doublehanded

Klasse Seilnr Båtnavn Båttype Handicap Forening Skipper
412399 Miss Mona Bavaria 33 CR 1,13 Åsane Jarle Vika
410104 Lea Bavaria 44 1,24 RAN Anne Salbu
Klasse 4 (2 båter)
 
34352 Shiraz Cumulus 1,09 Askøy Gordon Wright
37871 Amante Mørebas 33 1,09 Nordhordland Terje Sætre
3241 Whiplash II Express 1,12 Bergens Yngve Thuen
311094 Wavedancer Elan33 1,13 Askøy Bengt Åge Borge
311018 Elg Scanmar 31 1,13 Askøy Jan Edvard Søvre
312129 Vito Hanse 320 1,14 RAN Nina Rosenlund
314447 Caroline Hanse 325 1,14 Askøy Torvald Fossestøl
36760 Øllebølle1 Maxi 999 1,15 Askøy Ole-Jørgen Michelsen
34205 Marlene Contrast 33 1,16 Nordhordland Trond Matre
310475 Sval Dehler 34 1,16 Askøy Håvard Dale
311653 Olgato Etap 32 1,16 Åsane Bjørn Amundsen
35763 Hanna Marie Omega 34 1,17 RAN Rolf Hermansen
311548 Calypsoen Calypso 102 1,17 Nordhordland Steinar Hansen
36235 Nikita Banner 28 1,19 Askøy Øyvind Skogen
37720 Sasha Banner 28 1,19 Askøy Morten Lystrup
Klasse 3 (15 båter)
 
27340 Odrik II Contrast 362 1,20 Åsane Odd Korsnes
211921 Silje Sun Odyssey 40.3 1,21 Stord Roy Nilsen
211136 Gleden Maxi 1050 1,22 Askøy Finn Espeseth
210091 Helana Elan 333 1,23 Milde Geir Einarsen
212397 Lisa Bavaria 39 1,23 Os Paul Ø. Mehammer
214221 Sundance Sun Odyssey 36 1,23 Åsane Truls Myrmehl
29341 X-faktor X-332 1,24 Nordhordland Harald Matland
211481 Seraph Bavaria 44 1,25 Askøy Karl Petter Haugen
2190 Klara X-99 1,25 Bergens Kjartan Aarbø
210844 Ventus Bavaria 35 Match 1,28 Bergens Kjell Ove Klungrehaug
211528 Hawthorne First 36.7 1,28 Askøy Morten Offerdal
210272 Regina II First 36.7 1,29 RAN Svein Holmefjord
210472 Monsoon Beneteau Idylle 1550 1,29 Hjellestad Ove Gullbrå
210852 Obelix X-37 1,29 Askøy Knut Erik Hjorth
211240 First 36.7 Jenny E. 1,29 RAN Øivind Fjeldsbø
212514 Storm Elan 37 1,29 Askøy Jørund Fjøsne
213434 Marlin Dehler 34 1,29 Os Hermod Opstvedt
Klasse 2 (17 båter)
 
111168 Silius Elan37 1,30 RAN Toril Haugsdal
111824 Cermedez Elan 37 1,30 Nordhordland Morten Ådland
114605 Carolina Av Alvøen II Elan 37 1,30 Askøy Janicke S Nyheim
114443 First Mandela II First 35 1,31 Bergens Henrik Nilsen
19701 Amaryllis First 40.7 1,34 RAN Inge Andre Utåker
111648 Susan First 40.7 1,34 Åsane Arne Berven
111754 Flyfisk First 40.7 1,34 Austevoll Thomas Johannesen
111873 Scirocco II Grand Soleil 45 1,35 Askøy Bernt Svendsen
Klasse 1 (8 båter)
 
Totalt antall påmeldte i LYS m/spinnaker: 40
Totalt antall påmeldte i LYS u/spinnaker: 2
Totalt antall påmeldte i Doublehanded: 0